Kim jestem? I co robię?

Wiele ludzi dużo mówi o ważnych pojęciach, takich jak „bycie eko”, „lokalna gospodarka” czy „zero waste”. Jednak mało kto chce albo wie, jak wdrażać wielkie idee w codzienne działania. Znalazłam się tu po to, by pomóc nie tylko małym przedsiębiorcom zaistnieć na rynku, ale również udostępniać informacje o nich każdemu, kto chciałby skorzystać z takich usług. Mówię o świadomej konsumpcji, która pomoże ci w zakupach i codziennych decyzjach.

Każdy z nas jest każdego dnia zalewany reklamami w telewizji i internecie, płatnymi promocjami i zdjęciami influencerów w koszulce z najnowszej kolekcji XYZ. Rodzinne firmy nie mogą sobie pozwolić na tego rodzaju działania, nawet jeśli jakość ich pracy przewyższa jakością dobrze znane nam produkty wielkich marek. Analizuję składy i produkcję lokalnych wyrobów i wyjaśniam, dlaczego są lepszą inwestycją niż tanie, popularne zamienniki.

Zmiany zawsze dobrze jest zacząć od siebie, dlatego wyrusz z mną w tę podróż i zacznij zmieniać swoje życie małymi krokami. Konsumpcjonizm nie jest zły, jeśli jest świadomy i z troską o środowisko oraz ludzi.

Po więcej porad i wiedzy zajrzyj na mój IG: @ola.nowe.perspektywy

 Dzięki za to, że tu jesteś!

Ola

Ekologiczne Manufaktury