Dusza Mazur

Dusza Mazur to manufaktura stworzona przez Ewelinę, która urodziła się i wychowała na Mazurach. Po intensywnych latach spędzonych w stolicy wróciła w rodzinne strony, by zmienić styl życia i zająć się aromaterapią.

Marka rozwija się powoli, ponieważ jest prowadzona przez matkę trójki dzieci, ale w tym właśnie jest jej urok. To nie biznes nastawiony na zysk, ale efekt przemyśleń i refleksji, zainspirowanych jeziorami, zapachem mchu, sitowia i żywicy. Takie naturalne aromaty od razu poprawiają nasz nastrój, stan ciała i umysłu oraz pomagają skoncentrować się na teraźniejszości.

Aromat Mazur otrzymywany jest dzięki czystym olejkom eterycznym. Świece wykonuje się z certyfikowanego wosku sojowego oraz, już niedługo, również z wosku rzepakowego. Knoty są konopne, a opakowania szklane, które po spaleniu świecy można oddać. Paczki chronione są naturalnymi materiałami, jakimi jak wełna drzewna, szyszki czy jutowy sznurek.

Dusza Mazur to oprócz świec również warsztaty z aromaterapii, perfumy, mgiełki oraz mieszanki na indywidualne zamówienie.

Sklep online


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *